To content (skip navigation)

O nas

romanekSzkoła Muzyczna YAMAHA w Giżycku rozpoczęła swoją działalność w maju 2015 roku. Szkołę założył mgr Artur Romanek, absolwent Instytutu Kultury i Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego ze specjalnością animacja muzyki jazzowej, prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych. Pasjonat gitary oraz edukacji muzycznej. Współzałożyciel zespołów muzycznych m.in. Luz BluesJazz Friends, Big band Północ-Południe.

 

Autorska koncepcja nauczania opracowana przez wybitnych pedagogów z całego świata, bogata oferta programowa, wysoki poziom nauczania oraz luźna atmosfera na zajęciach sprawiły, że Szkoła cieszy się dużą popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nauka prowadzona jest w systemie grupowym i indywidualnym. W nauczaniu wykorzystywane są autorskie podręczniki systemu YAMAHA Szkoła Muzyczna, płyty CD, pliki na nośniku USB, MIDI files.

 
music-school-about-minSzkoła wyposażona jest w instrumenty firmy YAMAHA najnowszej generacji, dzięki czemu uczniowie nie muszą przynosić własnych instrumentów na lekcje. Zainteresowani Uczniowie biorą także udział w festiwalach, koncertach, oraz konkursach muzycznych.
 
gitaraZajęcia prowadzą doświadczeni muzycy i pedagodzy, którzy niezależnie od ukończonych studiów stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w corocznych seminariach i kursach poświęconych edukacji muzycznej w systemie YAMAHA Szkoła Muzyczna.